Vespa GTS Super Tech 300

Moja GTS
23.september 2022

významná udalosť pre Signora, k malej primavere do partie prišla krásna novučičká GTS 300 Super Tech. Definitívne som teda opustil svet veľkej motorky a vydal sa po dvoch rokoch na plnohodnotnú cestu skútristu .......


Vespa GTS Super Tech 2022  predstavuje špičkový a najvýkonnejší model, aký sa kedy na Vespe objavil. GTS SuperTech je prvou veľkokapacitnou Vespou, ktorá používa plne digitálny prístrojový panel so 4,3" plnofarebným TFT displejom. Prístrojový panel okrem zobrazovania všetkých klasických informácií, ako je rýchlosť, celkový a čiastočný počet najazdených kilometrov, teplota okolia a stav paliva, funguje aj ako displej pre systém pripojenia smartfónu VESPA MIA.

Vydajte sa na cestu s odvahou a odhodlaním

Z estetického hľadiska sa Vespa GTS SuperTech vyznačuje diskami kolies, ktoré majú špeciálnu matnú čiernu povrchovú úpravu spolu so žltými detailmi, ako sú ozdoby krytu klaksónu, nálepky a predná pružina tlmiča, slúžia ako originálny prvok, ktorý kontrastuje s tromi dostupnými farbami Grigio Delicato, Grigio Materia a Nero Vulcano.

Technologická úroveň "na palube" sa zvyšuje v systéme osvetlenia vďaka špičkovej technológii LED, a to na predných okrúhlych svetlometoch a zadných koncoch, ako aj v denných svetlách LED. Nový motor 300 hpe, ktorý je plodom najnovšieho technologického výskumu skupiny Piaggio Group, je zameraný na zvýšenie výkonu a jazdných vlastností pri súčasnom znížení spotreby paliva a úrovne hluku.

Spojenie s cestou v každom zmysle

Zážitok z jazdy bude ešte uspokojivejší a zábavnejší, ak zostanete v spojení vďaka nabíjaciemu portu USB v priehradke pod sedlom a systému pripojenia VESPA MIA. Vzrušujúca kombinácia ovládateľnosti a stability aj vďaka pneumatikám s veľkým prierezom namontovaným na diskoch kolies s priemerom 12 palcov. Dvojkotúčový brzdový systém (ABS) a elektronická kontrola trakcie (ASR), ktorá zabraňuje pretáčaniu kolies, zabezpečujú rýchle spomalenie a bezpečnosť, a to v rôznych cestných podmienkach počas každodenného dochádzania do práce.

Komentáre

Napíšte mi 📧

Meno

E-mail *

Správa *

Obľúbené príspevky